Základné turnajové skupiny
Skupina A / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | Gladiators Hrnčiarovce | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | 5 |
2. | ISKRA Partizánske | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 3 |
3. | Barbari | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:9 | 3 |
4. | Jokerit Pezinok | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
postup do play off: Gladiators Hrnčiarovce, ISKRA Partizánske, Barbari
Skupina B / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | KAMENTA | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 6 |
2. | Diabli Reca | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:1 | 4 |
3. | Golden Bošany | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | 2 |
4. | Veteráni | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:11 | 0 |
postup do play off: KAMENTA, Diabli Reca
Skupina C / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | Indians Bratislava | 3 | 2 | 1 | 0 | 18:1 | 5 |
2. | HBC Knights Bardejov | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 4 |
3. | Hockey 22 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10:6 | 3 |
4. | Exit Bánovce n. Bebravou | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:29 | 0 |
postup do play off: Indians Bratislava, HBC Knights Bardejov, Hockey 22
Skupina D / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | Iepurii Devínska N.Ves | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:2 | 4 |
2. | AC Notors 96 Topoľčany | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:12 | 4 |
3. | CSKA Púchov | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:8 | 4 |
4. | HBK Hrobári | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 |
postup do play off: Iepurii Devínska N.Ves, ACNotors 96 Topoľčany,CSKA Púchov
Skupina E / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | HBK Bošany | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:4 | 5 |
2. | ŠK Harvard legendy | 3 | 2 | 0 | 1 | 21:4 | 4 |
3. | HBK Záhorie | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 3 |
4. | Citrusia Bratislava | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:24 | 0 |
postup do play off: HBK Bošany, ŠK Harvard legendy, HBK Záhorie
Skupina F / Tabuľka
# | Tím | Z | V | R | P | Skóre | B |
1. | HBK Raccoons Vranov | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 6 |
2. | Kladivári Partizánske | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:7 | 4 |
3. | Empiria Petržalka | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:11 | 2 |
4. | HBC Záhumenice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | 0 |
postup do play off: HBK Raccoons Vranov, Kladivári Partizánske
Tabuľka pre play off
# | Tím | Skóre | +/- | B |
1. | Kamenta | 11:2 | + 9 | 6 |
2. | HBC Raccoons Vranov | 11:4 | + 7 | 6 |
3. | Indians Bratislava | 18:1 | + 17 | 5 |
4. | HBK Bošany | 12:4 | + 8 | 5 |
5. | HBK Gladiators Hrnčiarovce | 9:2 | +7 | 5 |
6. | Harvard Legendy | 21:4 | + 17 | 4 |
7. | Diabli Reca | 9:1 | +8 | 4 |
8. | HBC Iepurii Devínska Nová Ves | 8:2 | +6 | 4 |
9. | HBK Kladivári | 11:7 | +4 | 4 |
10. | Knights Bardejov | 7:3 | +4 | 4 |
11. | AC Notors 96 Topoľčany | 9:12 | -3 | 4 |
12. | HOCKEY 22 | 10:6 | +4 | 3 |
13. | CSKA Púchov | 9:8 | +1 | 3 |
14. | Iskra Partizánske | 6:6 | 0 | 3 |
15. | HBK Záhorie | 6:7 | -1 | 3 |
16. | Barbari | 4:9 | -5 | 3 |